Attendee List

Last Name First Name Organisation Country
Agafonova Tatiana RU-CENTER RU
Agaryov Alexey Business Sviaz Holding RU
Al'fia Terkulova EDN Sovintel RU
Aleksandrov Matvey Ltd GarantIncom RU
Alexandrov Igor Tver State University RU
Alfeeli Abdulraouf WATANIYA TELECOM KW
Alferov Maksim Iskratelecom RU
Andrey Romanov Coordination Center fot TLD RU RU
Avdioukhine Antuan Convey Plus RU
Axelrod Michael ie-google US
Babaylov Aleksandr A Babolo RU
Baranov Alexey RUNNet RU
Barkov Konstantin AO "VimpelCom" RU
Barkovsky Denis Stack Telecom RU
Belikova Larisa RTCOMM-RU RU
Belyaev Sergey Iskratelecom, JSC. RU
Belyakova Irina Comcor-TV Joint-Stock Company RU
Blokzijl Rob RIPE
Bogdanov Alexander Media Alliance RU
Borisov Alexandr Tver State University RU
Breyvinskiy Anatoly Altegrosky RU
Bublikov Roman H3C Technologies RU
Burkov Dmitry RIPE NCC RU
Chentsov Igor camelot telecom RU
Chereshnev Alexander East European Telecommunication Company RU
Chuchanov Sergey EURASIA TELECOM RU RU
Chystiakova Nastya RU-CENTER
Cunnane Danielle RIPE NCC
de la Haye Andrew RIPE NCC
de Ruig Jochem RIPE NCC
Devin Victor OAO TRANSTELECOM RU
Didenko Petr Microsoft RU
Dmitriy Monakhov CTTK RU
Dranse Mark RIPE NCC
Dunaev Dmitriy JSC Kolomna-Sviaz TV RU
Efremova Ludmila Moscow State University Network RU
Elena Sergienko Institute for Automated Systems RU
Emelyantsev Artyom JSC TEL company RU
Ermolaeva Tatiana EDN Sovintel RU
Feldman Ilya Obltelecom Limited RU
Filatov Sergei JSC "TRC FIORD" RU
Filippov Maxim Tver State University RU
Galimov Artem East European Telecommunication Company RU
Galiy Konstantin Alfa-Bank Moscow Russia RU
Gijzen Sandra RIPE NCC
Gorgunov Sergey . RU
Grachev Viktor MSK-IX RU
Gromova Maria Bestcom Ltd. RU
Gusev Igor Netway ltd RU
Ignatov Yurij CPCR -Express RU
Isavnin Alexander Obltelecom Limited RU
Ivanov Pavel Starlink Telecom RU
Kapsalov Yaroslav TransTelecom RU
Karetsky Yaroslav Garant-Park-Telecom RU
Kargin Anton ZAO “TELE-SERVICE TULA” RU
Khakin Alex Eurasia Telecom Ru RU
Khapachev Boris Horus Capital RU
Kharchenko Alex Hostmaster Ltd UA
Khokhlova Natalia RIPN RU
Knorozok Yaroslav BSH RU
Kobzar Vasiliy ADLUM RU
Kochnev Ilia Horus Capital RU
Kokorin Sergey OJSC Uralsvyazinform RU
Kokoshkin Igor . RU
Komash Konstantin JSC "Vimpelcom" RU
Konovalova Olga PTKOMM RU
Kopeyko Andrew RU-CENTER RU
Korolyov Roman S. INET Ltd RU
Korzhaev Vsevolod Rostelecom RU
Kostin Andrey Y. INET Net RU
Kouziev Edward SIA "OPTRON" LV
Kozlov Pavel Comcor RU
Krashakov Serge Scientific Center in Chernogolovka of RAS RU
Kulin Phil . RU
Lakaev Aleksey Company TransTeleCom RU
Lesnikov Alexei RU-CENTER RU
Lipkin Vitaly TransTeleCom RU
Lozbekov Andrey B. JSC TEL company RU
Lukina Galina RIM 2000 M ltd RU
Maltsev Sergey EDN Sovintel RU
Matsnev Nikolay JSC "TRC FIORD" RU
Matveev Alexey JSC CenterTelecom -Ivtelecom RU
Meulenkamp Arno RIPE NCC
Michael Bulkin Institute for Automated Systems RU
Mokina Maria Coordination Center fot TLD RU RU
Myasnikov Alexey RusComNet RU
Myasoedov Sergey JSC INFOTEL RU
Nabytnova Irina TransTeleCom RU
Nagumanov Denis JSC Telecommunications Agency RU
O'Meany Monica Hurricane Electric GB
Ogurtsov Sergey Comcor RU
Okounev Konstantin RIM 2000 M ltd RU
Oleynikov Andrey IIAT, Ltd. RU
Orlowski Frank P DE-CIX Internet Exchange DE
Pankratov Alexander JSC Kolomna-Sviaz TV RU
Panov Aleksandr Coordination Center for TLD RU RU
Parfenov Sergey Astelit RU
Paringovskaya Ekaterina Imidg.ru RU
Pawlik Axel RIPE NCC
Peszkowska Agata RIPE NCC
Platonov Alexei ROSNIIROS RU
Ponomareva Alla Concorde Ltd. RU
Popaduck Alexander RU-CENTER RU
Popov Sergey JSC Mastertel RU
Popov Vladimir Cybernetics and Automatics Centre Ltd. RU
Potapov Maxim Multiregional Transit Telecom RU
Prussak Ludmila RTComm RU
Purim Marina RU-CENTER RU
Rendek Paul RIPE NCC
Robachevsky Andrei RIPE NCC
Ropert Ischa RIPE NCC
Salikhov Ruslan RTComm.RU RU
Savkin Vladimir Telecommunication Center UMOS RU
Scherbakov Alexey ASTELIT RU
Sedov Stanislav Hosting Telesystems, JSC RU
Seleznev Sergei Nauka-Svyaz RU
Semenyaka Alex OJSC "MegaFon" RU
Sergon Borut Mobitel d.d. SI
Shamaeva Natalia TransTeleCom RU
Shchur Lev Scientific Center in Chernogolovka of RAS RU
Shikota Svetlana Scientific Center in Chernogolov RU
Shklyaev Vadim CPMS, Ltd. RU
Smelik Alexander OJSC Uralsvyazinform RU
Smirnov Alexandr JSC Vimpelcom RU
Smirnova Svetlana OJSC Rostelecom RU
Soldatov Valeri OAO TRANSTELECOM RU
Sova Alexey Concord Ltd. RU
Sporyagin Mihail Convey Plus LLC RU
Tinkovich Olga LTD MART-TS RU
Tkachenko Elena OJSC "Norther-West Telecom" RU
Tolstov Dmitry Demos-Internet JSC RU
Tretyakov George Internet-Kompanija «ELENA» RU
Tulyev Max NetAssist LLC UA
Urm Ernst CCTNET RU
Vasiliev Vladimir . RU
Vasiliev Alexandr Netway ltd RU
Viatkine Vladimir V. JSC Arctel RU
Volkov Pavel Eurasia Telecom Ru RU
Vorobyov Andrey RU-CENTER RU
Voronina Elena MSK-IX RU
Voronova Olga Close joint-stock company Corvette-Telecom-NEXT RU
Wilcox Stephen Renesys US
Yakushev Mikhail ccTLD RU RU
Yasnopolskaya Elena V. ROSNIIROS RU
Yastrebov Valery AMT-GROUP RU
Yurkina Larisa ROSNIIROS RU
Zaytsev Alexey JSC POLARCOM RU
Zharikova Elena . RU
Zimin Sergey S. ROSNIIROS Russian Institute for Public Networks RU
Zinko Alexander Nauka-Svyaz RU
Next Regional Meeting
Previous Regional Meetings
Show More Meetings