Attendee List

Last Name First Name Organisation Country
A. Belov Nikolay OJSC North-West Telecom Novgorodtelecom Branch RU
A. Shaitanov Serge TransTelecom RU
Abramov Vladislav COMSTAR Telecommunications LTD RU
Afonin Sergey Kraft-S jsc. RU
Agafonov Ruslan Stream Link LLC LV
Agafonova Tatiana ArtX JSC RU
Agaryov Alexey Business Sviaz Holding RU
Andreev Pavel Personal Communications Systems RU
Andrey Vorobiev RU-CENTER RU
Baranov Alexey RUNNet RU
Barkov Konstantin JSC "VimpelCom" RU
Belyaev Sergey Iskratelecom, JSC. RU
Blazhkun Vladimir Personal Communications Systems RU
Blokzijl Rob RIPE __
Böhlert Michael ancotel GmbH DE
Borisova Victoria SOVINTEL EDN RU
Budnevitch Sergey ZAO MTU-Intel RU
Burkov Dmitry RIPE NCC Executive Board RU
Burwell Kate RIPE NCC
Chentsov Igor camelot telecom RU
Chernenko Tatyana Hostmaster Ltd UA
Chistyakova Anastasiya RU-CENTER RU
de Ruig Jochem RIPE NCC
Didenko Peter Amby RU
Dmitriy Aleshin Iskratelecom RU
Druzhenkov Sergey Almaz-Telecom RU
Ekaterina Bessmertnaya Nauka-Svyaz RU
Elena Sergienko Institute for Automated Systems RU
Eremin Mikhail ZAO "MTU-Intel" RU
Fadeyev Alex UNPK MFTI RU
Fedotov Sergey CENTEL RU
Feldman Ilya Obltelecom Limited RU
Filatov Sergei JSC "TRC FIORD" RU
Fomicheva Julia Vyborgtelecom RU
Forsyuk Victor Hostmaster Ltd UA
Galiy Konstantin Alfa-Bank Moscow Russia RU
George Tretyakov MTW.RU RU
Georgievsky George Rusonyx RU
Geraskin Boris Multiregional Transit Telecom RU
Glinka Igor GNPP "Granit-Center" RU
Gomorov Sergej Personal Communications Systems RU
Grand Elena Comlink Ltd RU
Gromova Maria Best Telecom ISP RU
Gugel Yuri RUNNet RU
Hyrka Nick RIPE NCC
Ilin Alexander MSK-IX RU
Ilyin Roman TransTeleCom RU
Isavnin Alexander Obltelecom Limited RU
Ivanov Ivo DE-CIX Management GmbH DE
Ivanov Alexey Agava JSC RU
Katkova Svetlana InComA Ltd. RU
Khramtsov Pavel RU-CENTER RU
Kirill Semochkin Severstal infocom RU
Kolesnikov Artem JSC Arctel RU
Komash Konstantin Extel, JSC RU
Kopeyko Andrew ANO RU-CENTER RU
Kouziev Edward SIA "OPTRON" LV
Krönung Bernhard DE-CIX DE
Kulin Phil Concorde Ltd. RU
Kulitsky Alex Agava JSC RU
L. Belousov Alexandr ZAO "Tele-Service Tula" RU
Lakontsev Dmitry IITP of RAS RU
Larionov Sergey JSC CenterTelecom RU
Lesnikov Alexei RU-CENTER RU
Linkova Jen Cisco Systems RU
Ljuzhina Ljudmila Nline RU
Loschyov Oleg LLC TomskTeleseti RU
Loscutov Evgeny DOTmobile RU
Lukina Galina RIM 2000 M ltd RU
Lvova Irina COMSTAR Telecommunications LTD RU
Lykov Anton Energy Main Computer Center OJSC RU
MacNamee Joe Political Intellegence BE
Matsnev Dmitry IITP of RAS RU
Matsnev Nikolay JSC "TRC FIORD" RU
Matyukhin Konstantin JSC "Vist on-line" RU
Meidell Camilla RIPE NCC
Menzulskiy Dmitry JSC "VimpelCom" RU
Meulenkamp Arno RIPE NCC
Miassoedov Sergey INFOTEL JSC RU
Mikhailov Andrew prov.ru RU
Noginov Anton Begun, JSC RU
O. Savin Valery CentreTransTeleCom RU
Okounev Konstantin RIM 2000 M ltd RU
Oleynikov Andrey IIAT, Ltd. RU
Orlowski Frank P DE-CIX Management GmbH DE
Pawlik Axel RIPE NCC
Pestova Ekaterina Garant-Park-Telecom RU
Peszkowska Agata RIPE NCC
Petrachev Oleg Concorde Ltd. RU
Petuschak Mike RIPE NCC
Ponomarev Vasiliy Iskratelecom, JSC. RU
Popov Ilya JSC "TRC FIORD" RU
Popov Roman OJS MGTS RU
Popov Sergei JSC Mastertel RU
Pushin Anton Denton Wilde Sapte RU
Rendek Paul RIPE NCC
Robachevsky Andrei RIPE NCC
Romashova Nataliya JSC "VimpelCom" RU
S Zimin Sergey ROSNIIROS Russian Institute for Public Networks RU
S. Chernyak Andrew MarComNet RU
Safronov Dmitry OJSC "Broadband Service for Business" RU
Saliy Alexey BestTeleCom LTD RU
Savelieva Natalia JOINT-STOCK COMPANY WORLD TRADE RU
Schröder Lydia ancotel GmbH DE
Semeniaka Alexey CJSC "SonicDuo" RU
Semenyuk Igor EDN Sovintel RU
Shesterin Vadim .masterhost RU
Shklyaev Vadim CPMS, Ltd. RU
Sokolov Roman OJS Moscow city telephone network RU
Soldatov Valery OAO TRANSTELECOM RU
Spiridonov Alexey OJSC "Sibirtelecom" RU
Stadnikov Alexander Sovintel RU
Sunikov Max JSC ELTEL, Moscow branch RU
Tarasenkov Andrey Iskratelecom, JSC. RU
Tatiana Maximova Nauka-Svyaz RU
Tchoumatchenko Konstantin Moscow Internet Exchange RU
Tinkovich Alena MART-TC RU
Tinkovich Olga Ltd MART-TC RU
Tischenko Alexander VGTRK RU
Tkachenko Svitlana Hostmaster Ltd UA
Tulyev Max Garant-Park-Telecom RU
Tverdokhleb Sergey IntInform Ltd. RU
Ushakov Alexander JSC Mastertel ISP RU
V Cheryomushkin Vlad JSC ReCom RU
V kozhevnikov Sergey Limited Liability Company GoldenInternet RU
V Viatkine Vladimir JSC Arctel RU
V. Kargin Anton ZAO "Tele-Service Tula" RU
V. Yasnopolskaya Elena ROSNIIROS Russian Institute for Public Networks RU
Varnai Irina Hungarian Telekom ;T-Online HU
Vasiliev Pavel Garant-Park-Telecom, Ltd. RU
Vegoda Leo RIPE NCC
Velikanov Alexey MarComNet RU
Vevers-Lietuvietis Raimonds Stream Link LLC LV
Vilkov Mikhail Mirotel UA
Vladislav Potapov Institute of information & analytical technologies IIAT, Limited RU
Voronina Elena MSK-IX RU
Vovkun Igor Eurasia Telecom Ru CJSC KN
Worshevsky Anton Concorde Ltd. RU
Yakovenchuk Denis Garant-Park-Telecom RU
Yakutina Tatiana ZAO MTU-Intel RU
Yaroslav Kapsalov JSC "company TransTeleCom" RU
Yurkina Larisa ROSNIIROS Russian Institute for Public Networks RU
Yushkov Kirill Gz-net RU
Zaitsev Sergey JSC "CCTnet" RU
Zakoyan Tigran Logix Telecom LLC RU
ZAYTSEV ALEXEY Polarcom RU
Next Regional Meeting
Previous Regional Meetings
Show More Meetings